Ako veľkú máte kúpeľňu?

Položte si otázku, či je Vaša kúpeľňa dostatočne veľká aby ste ju zariadili všetkým, čo v nej chcete mať, s ohľadom na počet ľudí, ktorí budú kúpeľňu využívať. Pokúste sa nakresliť si svoju kúpeľňu a overiť si, či sa Vám do nej pohodlne zmestí požadované vybavenie: vaňa či sprchový kút, umývadlá, skrine, kôš na prádlo s práčkou, prípadne toaleta, atd.

Môžete zistiť, že Vaša kúpeľňa je malá. Preto Vám ponúkame niekoľko základných rád ako riešiť nedostatok miesta:

Štandardom je mať práčku s košom na prádlo v kúpeľni. Dnes je však bežné, že práčka je v kuchyni, alebo na chodbe. Zvážte, či máte možnosť premiestiť ju do inej miestnosti.

Tiež prehodnoťte, či v kúpeľni potrebujete všetko vybavenie podľa Vášho priania, hlavne skrinky sa často dajú umiestniť inde, alebo si zvoľte skrinky menej náročné na priestor.

V starších domoch a bytoch kúpeľňa často nadväzuje na nevyužitý priestor širokých chodieb a kútov susediacich miestností. Pokiaľ možnosť rozšírenia vo Vašom prípade neprichádza do úvahy, dôkladne si premyslite umiestnenie jednotlivých komponentov zariadenia. Ochotne a radi Vám s tým poradia odborníci pre návrh kúpeľní z radov predajcov spoločnosti HOPA.

Pokiaľ staviate nový dom či byt, máte výhodu. Môžete si zvoliť, akú veľkú kúpeľňu by ste chceli mať a čo všetko by mala mať. Nezabudnite na menšie zariadenia, ako sú vodovodné batérie v jednotnom dizajnovom štýle, alebo na radiátory. Zvážte, akú mieru komfortu chcete v kúpeľni mať. Hydromasážna vaňa? Parný box, alebo snáď domácu infrasaunu? Dizajnovú sprchu bez vaničky, so sprchovým žľabom? U nás nájdete viac ako 500 výrobkov do kúpeľne a určite tam nájdete všetko, čo bude vyhovovať Vaším požiadavkám.